√ SZYBKI KONTAKT

55-080 Kąty Wrocławskie
tel.: 71 / 316 87 72
e-mail: parafia@parafia.zachowice.pl
Dodano: 10 kwietnia 2021 r.
2 Niedziela Wielkanocna, czyli Miłosierdzia Bożego
Msze święte w niedzielę:
  • Zachowice 8:00, 12:00
  • Siedlakowice 10:00
Msze święte w tygodniu:
  • Zachowice:
    • wtorek 18:00
    • środa 18:00
    • piątek 18:00
    • sobota 17:00 i 18:00
  • Siedlakowice:
    • czwartek 18:00

Przed każdą Mszą św. możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia.

Dziękuję za wpłaty na utrzymanie czystości na naszych cmentarzach. Można to czynić wpłacając na konto parafii lub składając w kopercie na tacę z dopiskiem - cmentarz. Proszę pamiętać o segregacji śmieci. Gdy nie ma już miejsca w pojemnikach śmieci umieścić w worku i postawić przy pojemniku. Czystość na cmentarzach, czy przed nimi świadczy o naszej kulturze.

Mieszkańcom Zachowic dziękuję za ofiary i troskę o czystość kościoła w Zachowicach. Od maja o sprzątanie kościoła zadbają mieszkańcy Czerńczyc.

Przypominam o przestrzeganiu zasad sanitarnych w kościołach. W świątyniach może być 1 osoba na 20 metrów kwadratowych / Nie zastosowanie się do tych wymogów zagrożone jest wysokimi karami finansowymi. Proszę więc o rozwagę. W tym trudnym czasie miejmy na uwadze nie tylko własne bezpieczeństwo, ale przede wszystkim naszych bliźnich. Maseczka, dezynfekcja rąk i odległość między nami to szansa na powrót do normalności.