√ SZYBKI KONTAKT

55-080 Kąty Wrocławskie
tel.: 71 / 316 87 72
e-mail: parafia@parafia.zachowice.pl
Dodano: 13 czerwca 2021 r.
11 Niedziela zwykła
Wspomnienia liturgiczne:
  • poniedziałek - bł. Michała Kozala, bpa i m.
  • czwartek - św. brata Alberta Chmielowskiego, zak.
Msze święte w niedzielę:
  • Zachowice 8:00, 12:00
  • Siedlakowice 10:00
Msze święte w tygodniu:
  • Zachowice:
    • wtorek 18:00
    • środa 18:00
    • piątek 18:00
    • sobota 17:00 i 18:00
  • Siedlakowice:
    • czwartek 18:00

Przed każdą Mszą św. możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty.

Przez cały miesiąc czerwiec, po Mszy św. wieczornej nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia.

Dziękuję bardzo mieszkańcom Kamionnej za przygotowanie Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Bóg zapłać. W roku 2022 gospodarzami Uroczystości Bożego Ciała będą mieszkańcy Czerńczyc.

Dziękuję bardzo Parafianom, którzy z zaangażowaniem pracowali przy porządkowaniu cmentarza w Zachowicach. To nie tylko troska o wygląd miejsca, ale też świadectwo wiary i szacunku dla naszych przodków. Bóg zapłać.

Od niedzieli 13.06. podczas Mszy św. może być zajęta połowa miejsc w kościele. Od niedzieli 20.06. przestaje obowiązywać dyspensa od uczestnictwa w Mszy św. niedzielnej i w święta nakazane. Nadal obowiązują maseczki i dezynfekcja rąk. Komunię św. w naszej parafii przyjmujemy z należytą czcią na rękę.